Altus servisi

Altus Logo

Altus Servisi olarak Altus Beyaz eşya kategorisinde Altus Buzdolabı,Altus Çamaşır Makinesi,Altus Bulaşık Makinesi,Altus Fırın ve Altus cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Altus marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Altus Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Altus Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Altus marka cihazınızı Altus Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Altus Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Altus Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Altus Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.