ArÇelik servisi

Arçelik Logo

Arçelik Servisi olarak Arçelik Beyaz eşya kategorisinde Arçelik Buzdolabı,Arçelik Çamaşır Makinesi,Arçelik Bulaşık Makinesi,Arçelik Fırın ve Arçelik cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Arçelik marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Arçelik Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Arçelik Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Arçelik marka cihazınızı Arçelik Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Arçelik Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Arçelik Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Arçelik Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.