Frigidaire servisi

Frigidaire Logo

Frigidaire Servisi olarak Frigidaire Beyaz eşya kategorisinde Frigidaire Buzdolabı,Frigidaire Çamaşır Makinesi,Frigidaire Bulaşık Makinesi,Frigidaire Fırın ve Frigidaire cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Frigidaire marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Frigidaire Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Frigidaire Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Frigidaire marka cihazınızı Frigidaire Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Frigidaire Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Frigidaire Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Frigidaire Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.