Indesit servisi

İndesit Logo

Indesit Servisi olarak Indesit Beyaz eşya kategorisinde Indesit Buzdolabı,Indesit Çamaşır Makinesi,Indesit Bulaşık Makinesi,Indesit Fırın ve Indesit cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Indesit marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Indesit Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Indesit Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Indesit marka cihazınızı Indesit Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Indesit Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Indesit Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Indesit Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.