Kombİ servisi

Arçelik Logo Alarko Logo Baymak Logo Demirdöküm Logo ECA Logo Ferroli Logo Vaillant Logo Bosch Logo

Kombi Servisi olarak Arçelik, Baymak, DemirDöküm, ECA, Ferroli, Vaillant cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet yukarıda belirtilen marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Kombi Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey cihazınızı Kombi Servisinmize yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Kombi Servisimiz profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Kombi Servisimiz %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine hizmet etmektedir.

TEL: 0236

7 gün / 24 saat kesntisiz hizmet anlayışımızla MANİSA YETKİLİ BÖLGE SERVİSİ olarak her zaman yanınızdayız

 

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.