Manisa Klima servisi

Klima Tamiri

Klima Servisi olarak Klima Beyaz eşya kategorisinde Klima Buzdolabı,Klima Çamaşır Makinesi,Klima Bulaşık Makinesi,Klima Fırın ve Klima cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Klima marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Klima Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Klima Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Klima marka cihazınızı Klima Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Klima Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Klima Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Klima Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.