Profilo servisi

Profilo Logo

Profilo Servisi olarak Profilo Beyaz eşya kategorisinde Profilo Buzdolabı,Profilo Çamaşır Makinesi,Profilo Bulaşık Makinesi,Profilo Fırın ve Profilo cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Profilo marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Profilo Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Profilo Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Profilo marka cihazınızı Profilo Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Profilo Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Profilo Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Profilo Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.