Regal servisi

Regal Logo

Regal Servisi olarak Regal Beyaz eşya kategorisinde Regal Buzdolabı,Regal Çamaşır Makinesi,Regal Bulaşık Makinesi,Regal Fırın ve Regal cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta manisayetkiliservisi.com 'a hoşgeldiniz.


Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Regal marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Regal Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.


Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Regal Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Regal marka cihazınızı Regal Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.


Regal Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.


Regal Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Regal Servisi olarak hizmet etmektedir.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve markalar ilgili firmanın tescilli markasıdır.www.manisayetkiliservisi.com olarak özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.